Stilius

Šmutkių auka: kas dieną po vis skirtingą ansamblį

Tie, kas yra mano FB drauguose, beveik mėnesį matė MOMENT‘uose mano selfius prieš veidrodį be galvos. Tikrai netapau auka selfių, kad kiekvieną dieną dėtis, o priėmiau challenge. Kokį? Kiekvieną dieną rengtis skirtingai ir tai įamžinti.

Aš turbūt esu kaip ir kiekviena moteris, kuri šaukia, kad neturi kuo apsirengti. Ypač, jei jau reikia kažkur eiti, tai prasideda dramos. Net iki parduotuvės kokios leki, kad kažką naujo nusipirkti, nes gi proga, reikia pasipuošti. Turiu pripažinti, kad esu skudurinė Onutė. Taip. Tokia jau ta tiesa. Vilniuje yra spinta, yra sandėliukas, į kurį pernešu nesezoninius drabužius, o Šiauliuose – įeinama spinta. Ir visose gali velnias galvą nusisukti, nes vietos nėra, viskas sukišta…

Todėl buvo iššūkis pažiūrėti, o kiek dienų galėčiau eiti vis skirtingais ansambliais. Nes realybė tokia: įsimyli kažkokius drabužius ir iš jų neišlipi, o kiti dulka spintoje. Taigi, ėjau aš tikrai apie mėnesį. Juokingiausia, kad užsidėjau tik gal vieną trečdalį pakabinamos spintos dalies, o tokių dalių beje yra trys. Siaubas. Supratau, kad, Liaudanskytė turi šmutkių dafiga, o vis eina į parduotuves. Kiti drabužiai net su etiketėmis kabo… Gėda. Esu iš tų masinių vartotojų, kurie tik perka, perka ir dar kartą perka. Spėju, kad shoppinimas man yra kažkokia terapija.

Labiausiai mane veža vintage‘as, bet nelabai jis gerai ant manęs žiūrisi. Rimtai. Jums reikėtų pamatyti mano sesę, ji užsideda kažką ir atrodo kaip nuo žurnalo viršelio nužengusi. O užsidedu aš ir atrodau, kad WTF, ji užsimerkusi gal rengėsi ryte? Mėgstu žiauriai pasiknaisioti po močiutės spintą, nes ten yra perlų, kurių vertė išlieka. Net per savo gimtadienį buvau pasipuošusi jos sijonu, nes jis buvo kosmosas: ledinis ir vis dar madingas.

Taigi, mano challenge‘as kaip ir daromas toliau, tik nebefotografuoju, nes manau, kad visus galiu užknisti, pati tik savo archyvui nuspaudžiu ir tiek. Šiaip realiai kilo idėja, kad reikia man pradėti tuos drabužius gal draugėms atidavinėti ar parduoti, nes, pavyzdžiui, kabo Valentino raudona suknelė, į kurią kažkada įlindau, laikau ant sukūdimo (visos moterys supras mane, nes irgi taip daro).

Jums taip pat gali patikti

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą