Laisvalaikis

„Veidų baro“ patirtis

Vieša išpažintis: mano telefone yra beveik penki tūkstančiai nuotraukų. Taip, aš esu tas žmogus, kuris mėgsta užfiksuoti viską, ką darau. Galbūt kartais tai šiek tiek peržengia visas ribas ir reikėtų sustoti. Na, bent jau mano pasiteisinimas yra, kad aš labai mėgstu fotografuoti viską aplink, o ne save.

Žinote, yra tokių žmonių, kurie yra super gražūs ir jie yra fotogeniški. Deja, tačiau aš nesu viena iš jų. Man reikia padaryti šimtą selfių, kad kažkas padoraus išeitų. Na, OK, ne šimtą, gal perdedu, bet tikrai ne vieną nuotrauką ar dvi. Taigi, mano telefone guli keli selfiai aka amsenukės ir dar keletas foto iš tos serijos „priešais veidrodį“, nes dariau eksperimentą ir bent mėnesį stengiausi rengtis vis kitaip – esu iš tų moterų, kuri šaukia, kad nėra kuo apsirengti, nors turiu dvi spintas: vieną Vilniuje, o kitą – Šiauliuose, todėl bandžiau save priversti ištraukti kai kuriuos drabužius iš tamsiausių kampų. O jų būta tikrai ne vienas. Pasirodo, kad kiti buvo net su etiketėmis – nusipirkau ir net neužsidėjau. Oh well, that‘s life.Facebar anketa

Bet atgal prie mano pirmo karto. Šį pavasarį, nardydama Facebook‘o platybėse, pastebėjau, kad agentūra „Face bar“ ieško modelių ir rengia nemokamą kastingą. Teliko įkalbinti kelias drauges ir mes sekmadienį atsidūrėme Bernardinų sode. Palaukusios eilutėje, kurioje daugiausiai rikiavosi paauglės, pajuokavome, kad mes nieko nemokame. Na, reikėjo pildyti anketą ir nurodyti, ką sugebi: be anglų kalbos, parašėme, kad sportuojame. Deja, nesu nei dainininkė, nei šokėja, nei modelis. Taigi, keletas nuotraukų portretinių, visu ūgiu ir po kelių dienų mano anketa atsirado jų puslapyje.

Nuo to laiko sulaukiau keleto žinučių, kad esu kviečiama į filmavimus įvairių reklamų, tačiau daugelis jų vyksta dienos metu, kuomet man tenka trinti valdišką kėdę – tenka pasakyti „ne“. Zviazda netapsiu, milijonų neuždirbsiu, bet vis audžiu mintį, kad kažkada išpuls ir galėsiu pašmėžuoti prieš kameras. Beje, o žinojote, kad jos prideda bent keletą kilogramų?

p.s. rašydama apie šį experience nuėjau pas juos į puslapį pacheckinti savo anketos. Žvengiau balsu, nes joks iš manęs modelis, nei vienoje nuotraukoje net normaliai neatrodau (ne, bent jau aš taip manau).

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply