Laisvalaikis

Wake’o sezoną užbaigėme moteriškai ir su trenksmu!

Kažkada pradėjusi wake‘inti net negalvojau, kad tai mane taip užkabliuos. Nesitikėjau ir to, kad sutiksiu tiek fainų žmonių, o keletas merginų taps mano gan artimomis draugėmis. Nors stovyklose žmonės keitėsi kaip mėnulis, tačiau mūsų susidarė toks 6 merginų branduolys. Ne tik wake‘iname kartu, bet ir atostogaujame, toosinamės, kažką darome šiaip.

Praėjusiais metais sezoną uždarėme darydamos pub crawl‘ą: kiekviename liejosi šotukai ir šokiai, o vakaras baigėsi pamėgtuose Paparazzi. Šį kartą sezoną nusprendėme užbaigti kitaip – tiksliau mintis kilo visai netikėtai ir viskas buvo suorganizuota vos per kelias dienas. Kas gi paneigs, kad geriausios idėjos gimsta ekspromtu?

Šiais metais sezoną užbaigėme fotosesija, o ne bet kokia, o su suknelėmis ir labai jau moteriškai. Žinote, daugelis galvoja, kad wake‘as tai labiau vyriškas sportas, nors merginų plaukiančių yra, labai faina tuos stereotipus dar labiau palaužyti. Taigi, per porą dienų sugebėjome susirasti parką, fotografą, kuris pasirašytų mūsų idėjai, susiburti visoms po darbų ir sudalyvauti nerealioje fotosesijoje. Vienai dienai hidriakus palikome kaboti spintose ar mašinų bagažinėse ir pasipuošėme suknelėmis. OMG, kiek buvo vargo, kol rinkomės sukneles, nes juk kiekviena moteris pritars, kad jos spintoje nieko gero nėra, o kai reikia tokiam event‘ui kažko, tai prasideda masinė panika, norisi bėgti į parduotuves jas nusiaubti…

Visos gražios, pasidažiusios, praplaukėme tris kartus: du kartus su wakeboard‘u ir kartą su skate‘u, ant pastarojo bandėme su aukštakulniais ir turiu nustebinti, tačiau tai įmanoma! Šiaip noriu padėkoti savo pažįstamam fotografui Augustui Četkauskui, kuris pasirašė mūsų idėjai, kuris kantriai gaudė kadrus, o galiausiai – klausėsi mūsų norų dėl tvarkomų nuotraukų.

Po šios fotosesijos supratau, kad viena yra tai, kai daroma studijoje ar kitur, o kitą – kai tu judi, kai tavo raumenys išsitempę, kai pamiršti, kad reikia šypsotis. Jau nekalbu, kad po antro plaukimo buvo žiauriai šalta, tai tik ir galvoji, kaip greičiau čia viską padarius… Aišku, kai gavau kelias nuotraukas ir aš šiek tiek suglumau, kad o, Dieve, ar bent turėsiu kažką įsimesti į Facebook‘ą? Bet šiandien gavau visas ir aš euforijoje. Radau net 14 man patinkančių nuotraukų. Beje, šios nuotraukos bus naudojamos mūsų pranešimui, bet apie jį vėliau. Tiesiog reikia tik žinoti, kad BOB‘os beveik ready to start.

 

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply