Laisvalaikis

Didžiausias Baltijos šalių erotikos festivalis Rygoje

Prisėdau pagaliau parašyti apie tai, kas buvo savaitgalį. Ir vėl iš tos serijos, kad galvojau, rašyti ar ne, bet, come on… Kas čia darosi, kad pradedu save stabdyti ir kiekvieną kartą bandau pasverti savo žodį ir abejoju. Be to, juk apie nieką blogo nerašau, tai ko čia sukti galvą. OK, pakalbėjau su savimi, tai dabar prie reikalo. Truputis priešistorės: sulaukiau prašymo iš vieno pažįstamo padėti su pranešimu spaudai apie erotikos festivalį Latvijoje.

EROTS festivalis – jau devynioliktą kartą sukviečia visus į Rygą.  Tai didžiausias Baltijos šalių erotikos festivalyje, kuriame vyksta įvairūs gaminių pristatymai, galima įsigyti prekių, yra keletas scenų, kuriose būna programa. Na, kaip supratote, parašiau aš tą pranešimą Lietuvos žiniasklaidai ir už tai gavau du pakvietimus. Taip šeštadienį atsidūriau Rygoje. Įdomu tai, kad festivalis prasideda vakare, o ne kaip yra įprasta daugelis renginių. Durys atsidaro šeštą ir veiksmas vyksta iki trečios ryto.

Koks įspūdis? Na, aš labai atvirai parašysiu, kad tikėjausi kažko labiau wow. Mane galbūt nuvylė tai, kad tai tiesiog mugė, kurioje pardavinėjami įvairūs žaisliukai jūsų miegamajam, apatiniai, galima pasidaryti tatuiruotę, įsiverti auskarus, įsigyti paveikslų, kuriuose vaizduojami aktai. Tai tiesiog įvairių parduotuvių suaugusiems po vienu stogu.

Gal aš per daug išranki, tačiau man trūko to buduaro jausmo, kažkiek paslapties, tos tokios prigesintos šviesos, o dabar visą tai keitė aukštos salės lubos, didelė erdvė, kurioje stendai paskendo. Kaip ir minėjau, buvo keletas scenų, kuriuose nuolatos vyko veiksmas: įvairūs pasirodymai ir šokiai. Prie įėjimo buvo visa renginio programa, kas ir kokioje scenoje pasirodo.

Kaip vertinu pasirodymus? Hm. Jei atvirai, tai nuvylė. Jau gražiau, seksualiau ir visaip kitaip būtų poledance, nes mane šiek tiek nuvylė primityvumas. Juokiausi, kad nors merginos, kurios ten vaipėsi ir kraipėsi galėjo būti gražesnės, nes viena moteris labiau priminė vyrą ir atrodė, kad ji laukiasi. Vaizdas buvo man asmeniškai graudus. Oh well, aišku, kiekvienam savo. Dėl skonio juk nesiginčijama.

Pabuvau gal valandą, pasižvalgiau ir nėriau lauk. Artūrs, ačiū už kvietimus, padėsiu ateityje dar, jei reikės su rašymu, tačiau tokio pobūdžio festivalio man užteko. Čia iš serijos, užtenka kartą pabandyti. Labai aš gal neigiamai apie viską, bet manau, kad koją kiša tai, kad ne vienerius metus gyvenau Londone, Soho esu išvaikščiojusi skersai ir išilgai, todėl tikėjausi kažko panašaus kaip ten, kažko labiau wow, tokio subtilaus dalyko, o ne primityvaus. Be to, esu iš tų, kuri skeptiškai žvelgia į visus gents club’us, nes man žymiai gražiau ir wow yra pole dance, kuris yra menas, o ne tik strykčiojimas apsinuoginus aplink stulpą.

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply