Laisvalaikis

Moterų ištvermės kartingų varžybos

Sekmadienį teko dalyvauti išskirtiniame renginyje: ne tik pirmą kartą dalyvavome kaip #BOBų komanda, bet ir pirmą kartą teko išbandyti kartingų trasą lenktynėse. Kartingais man asmeniškai yra tekę važiuoti vos keletą kartų – galiu net ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Visai neseniai rašiau apie tai, kaip Šiauliuose nardžiau trasoje per lietų. Šį kartą oro sąlygos nelepino – pylė kaip iš kibiro, bet tai tik padarė lenktynes įsimintinomis.

Likus keletui dienų iki varžybų dalyvavome vakarinėje treniruotėje ir klausėmės Dariaus Jonušio paskaitos, patarimų, ką ir kaip daryti šlapioje trasoje. Plytinės kartodrome prieš tą vakarą buvo tekę važiuoti vos vieną kartą, todėl patirties buvo beveik nulis. Pasiklausiusios šiek tiek teorijos viską užfiksavome praktikoje ir buvome pasiruošusios, nes dalyvavome „for fun“.

Kaip ir rašiau, sekmadienio rytą  cepelinų spalvos dangus prakiuro ir pylė be pertraukos. Mes nebūtumėme #BOBos, jei į registraciją madingai nevėluotumėme, o atvykusios demonstravome mūsų naujas kepures bei ryškias lūpas. Ko tik moterys nepadarys, kad gerai atrodytų ir išsiskirtų iš minios…

Užsiregistravome ir pradėjome rengtis. Vienas dalykas, kas mane labai neveža tokiose vietose – tie visi kostiumai, kurie nežinia kada matė skalbimo mašiną. Jau nekalbu apie šalmus, kur nuolatos užuodi prakaito kvapą, nors ir dediesi pošalmį. Oh well, that‘s life. Fainiausia, kad sugebėjome rasti vienodus šalmus, tai lengvai būdavo surasti viena kitą, o antra – atrodėme kaip komanda.

Burtai lėmė, kad gavome kartingą su numeriu 16. Startavome iš aštuntos vietos, kurioje beje ir likome bendroje įskaitoje. Viso dalyvavo 12 moterų komandų, kurios valandą zujo trasoje ir bandė pasirodyti kaip tikros Schumacherės. Beveik pusę dalyvavusių – etatinės raiderės, todėl net juokinga būdavo, kaip jos nori laimėti. Nesupraskite neteisingai, mes irgi norėjome laimėti, nebūti paskutinėmis, bet mes dalyvavome for fun, dėl idėjos, norėjome pasimėgauti važiavimu ir išbandyti save. Tą ir padarėme su kaupu. Pasibaigus vis kartojome, kad kaip nerealiai, kad būtinai dar dalyvausime. Negana to, per apdovanojimų ceremoniją vyko loterija, tai dar ir ten kažką laimėjo, na, kaip sekasi, tai sekasi.

Naudinga informacija toms, kurios nusprendė išbandyti save ar sudalyvauti. Sekite socialinius tinklus, nes ten nuolatos skelbiama apie įvairius renginius. Kitas – moterų ralis kitais metais. Visada visa apranga duodama, bet kaip ir minėjau, jei yra galimybė ir turite savo, geriau savo… Įsigykite savo pošalmį, na, tiesiog dėl higieninių dalykų, nors duodamas yra vienkartinis. Ne pro šalį yra turėti savo pirštines, nes kartais sunku rasti savo dydį ir vėl – jos būna mačiusios ne vienas rankas.  Jei važiuosite per lietų, pasiimkite atsarginius drabužius ir batus, nes bus viskas sušlapę po važiavimo. Renginio dalyvio mokestis – 30 eurų, bet jei norite treniruotis prieš, tai už dešimt minučių teks patuštinti piniginę 12 eurų.

 

Jums taip pat gali patikti

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą